Strona główna -> Galeria -> V Minimaraton Śladami Księcia Józefa Sapiehy

V Minimaraton Śladami Księcia Józefa Sapiehy

Minimaraton Śladami Księcia Józefa Sapiehy – bieg, który łączy miłośników sportu, lokalnej historii oraz uczniów miejscowych szkół (Szkoły Podstawowej z Futor, Oleszyc, Starych Oleszyc, Zalesia i gimnazjum) i mieszkańców lokalnego środowiska.

22 czerwca br. w piękną, prawdziwie letnią pogodę na stadionie w Oleszycach odbyła się V edycja Minimaratonu Śladami Księcia Józefa Sapiehy. Do biegów w poszczególnych konkurencjach zgłosiło się 211 osób. Jako pierwsi rozpoczęli zmagania najmłodsi miłośnicy biegania (klasy I-III) na dystansie 300 m, następnie uczniowie klas IV-VI mieli do pokonania dystans 1200 metrów. Na zakończenie zmagań odbył się bieg główny na dystansie 4,2 km.

Podczas biegów panowała iście sportowa atmosfera i wszyscy dobrze się bawili. Uczestników gorąco dopingowali kibice ze szkół podstawowych i gimnazjum. Panie z kuchni częstowały wszystkich smaczną kiełbaską i gorącą herbatą. Dzięki sponsorom każdy z uczestników miał zapewnioną wodę i słodki poczęstunek.

Na zakończenie biegów na scenie głównej odbyła się dekoracja zwycięzców i losowanie nagród wśród wszystkich uczestników biegu.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w biegach.

Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy byli zaangażowani przy organizacji biegów.

Wyniki V Minimaratonu Śladami Księcia Józefa Sapiehy

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska