Strona główna -> Darczyńcy Stowarzyszenia - podziękowania

Bank Spółdzielczy
w Starym Dzikowie

Publiczne Gimnazjum
im. Orła Białego
w Oleszycach

 

Sanitex - Jan Latuszek

Nadleśnictwo Oleszyce

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Lubaczowie
Oddział w Oleszycach

P.P.H.U. Zbigniew Stachów

Urząd Miasta i Gminy
w Oleszycach

Sklep "Groszek" Alicja Nowak

 

 Drodzy Darczyńcy

Stowarzyszenie "Czas na Pomoc" składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w ostatnim czasie wsparli finansowo naszą działalność. Dzięki Waszej pomocy nożliwe okazało się zrealizowanie wielu inicjatyw, sportowych, artystycznych i edukacyjnych połączonych ze wspomnieniem wydarzeń mających w przeszłości miejsce na terenach naszej gminy.

Pomoc finansowa dzięki ofiarności naszych Darczyńców i członków Stowarzyszenia "Czas na Pomoc" dociera przede wszystkim w formie stypendiów dla zdolnej młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. Wysokość i liczba przyznawanych stypendiów uzależniona jest od środków finansowych, które jesteśmy w stanie zgromadzić m.in. dzięki ofiarności Ludzi Dobrej Woli.

Dlatego też podziękowania kierujemy do instytucji, firm i osób, które wsparły nas finansowo, tj.:

- Urząd Miasta i Gminy w Oleszycach,
- Nadleśnictwo Oleszyce,
- Powiatowy Bank Spółdzielczy w Lubaczowie O/Oleszyce
- Bank Spółdzielczu w Starym Dzikowie,
- Bank PEKAO S.A. w Lubaczowie,
- Sanitex - Jan Latuszek,
- PPHU Stakov Zbigniew Stachów,
- Sklep GROSZEK Alicja Nowak,
- FHU Akris Krzysztof Uszkowski

W bieżącym roku otrzymaliśmy także pomoc od wielu osób, które przekazały swój 1 % podatku za 2012 rok na Stowarzyszenie "Czas na Pomoc". Z całego serca dziękujemy każdemu kto obdarzył nas zaufaniem. Obiecujemy nie zmarnować danej nam szansy i wykorzystać jak najlepiej przekazane środki finansowe z 1 % waszego podatku na cele statutowe Stowarzyszenia.

Nie zapominamy o tych, którzy są z nami przez cały czas, a ich pomoc jest nieoceniona. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy poświęcają nam swój czas, pomysły, własną pracę.

Gorące podziękowania za zaangażowanie i udział w naszych poczynaniach kierujemy do Publicznego Gimnazjum im. Orła Białego w Oleszycach, do członków Komisji Stypendialnej Stowarzyszenia "Czas na Pomoc" oraz prelegentów biorących udział w naszych działaniach Panów Adama Łazara i Stanisława Zagrobelnego.

Zarząd Stowarzyszenia składa podziękowania wszystkim członkom Stowarzyszenia "Czas na Pomoc" za wykazane zaangażowanie na każdej płaszczyźnie działań - nie tylko wsparcie finansowe w formie składek czy darowizn.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspierają nasze działania SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska