I po zawodach...


Nadszedł czas podsumowania i podziękowań.

W pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować Wam drogie zawodniczki i zawodnicy (w liczbie 408 osób) za udział w V Oleszyce Półmaraton i IV Nordic Walking. Mimo zimowych warunków pogodowych (na co czekaliśmy 5 lat) wykazaliście ogromnego ducha walki na leśnej trasie i przekazaliście mnóstwo pozytywnych emocji. Chcieliśmy jako organizatorzy sprostać waszym oczekiwaniom i zadbać o wszystkie potrzeby zarówno te przed startem, na trasie biegu jak i za linią mety. Mamy nadzieję, że pokładane w imprezie nadzieje zostały spełnione i że bawiliście się z nami świetnie. Zawsze podkreślamy, że to nie my, ale zawodnicy tworzą ten specyficzny, ciepły i leśny klimat tej imprezy.

Szczególne gratulacje dla zawodników, którzy po raz pierwszy wzięli udział w zawodach.

Dziękujemy: Nadleśnictwu Oleszyce – gospodarzowi terenu za bardzo, bardzo duże zaangażowanie w całokształt imprezy, za wsparcie finansowe, rzeczowe, osobowe i bardzo dobry klimat w tworzeniu atmosfery tych zawodów.
Dziękujemy współorganizatorom: Urzędowi Miasta i Gminy w Oleszycach, Starostwu Powiatowemu w Lubaczowie, Urzędowi Gminy w Starym Dzikowie.

Dziękujemy paniom z Gminnego Ośrodka Kultury w Starym Dzikowie za przepyszną grochówkę, Marcinowi Czajce za danie wegetariańskie, Mariuszowi Maksymowiczowi za nagłośnienie imprezy, Tomkowi Szczepankowi za wykonanie statuetek biegowych. Księdzu Bogdanowi Klósce za polową mszę świętą, naszym wolontariuszom, członkom Stowarzyszenia „Czas na pomoc” za wszelką pomoc, uczniom Zespołu Szkół w Oleszycach za kawę i herbatę. Dziękujemy strażakom OSP Oleszyce za zabezpieczenie imprezy i obsługę parkingu. Dziękujemy KGW "Witaminki" z Ułazowa za wypieki ciast domowych, pani Ewelinie Goraj "Agro-Raj" za pomoc i propagowanie zdrowej żywności.

Jeśli kogoś pominęliśmy, przepraszamy. Prosimy dać znać o sobie.

Do zobaczenia na kolejnych naszych imprezach.

Wyniki Półmaratonu

Wyniki Nordic Walking

Klasyfikacja leśników

Galeria zdjęć

Zdjęcia na Facebooku Stowarzyszenia "Czas na pomoc"

Reportaż Telewizji Lubaczów

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska