Czas na ... podsumowanie IV Oleszyce Półmaraton i III Oleszyce Nordic Walking


Lepiej późno, niż wcale.

Dziękujemy: wszystkim zawodnikom za wspólne bieganie i marsz. Gratulujemy wszystkim – i tym, którzy ustanowili nowe własne rekordy i tym, którzy po prostu wystartowali. A wszystkim ukończenia zawodów bez kontuzji, bo warunki były bardzo ciężkie (ale jednakowe dla wszystkich) i dobrej zabawy na mecie. Świetnie !!! – o to nam chodziło.

Dostaliśmy dużo pozytywnych komentarzy i cieszymy się z tak dobrych opinii o zawodach, o organizacji, a szczególnie o atmosferze zawodów. Jesteśmy świadomi, że to jest zasługa wszystkich uczestników, to nie organizatorzy tworzą bieg, tylko biegacze kreują atmosferę i charakter biegu. Jesteśmy Wam bardzo za to wdzięczni.

Stowarzyszenie "Czas na pomoc" wspierało akcję pomocy Emilce Jasic w czasie tych zawodów. Dzięki temu udało się zebrać kwotę 15.400 zł. Zdrowie jest bezcenne, życie jest piękne, dobroć zawsze powraca.

Dziękujemy współorganizatorom za pomoc finansową i wsparcie: Nadleśnictwu Oleszyce, Starostwu Powiatowemu w Lubaczowie, Urzędowi Miasta i Gminy w Oleszycach, Urzędowi Gminy w Starym Dzikowie.

Dziękujemy gorąco wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tej imprezy.

Stowarzyszenie "Czas na pomoc"
w Oleszycach

Szczegółowe wyniki zawodów – IV Półmaraton
Szczegółowe wyniki zawodów – III Nordic Walking
Galeria zdjęć Tomasza Michalskiego na elubaczow.com
Galeria zdjęć #1 JKR Ostrowski
Galeria zdjęć #2 JKR Ostrowski
Galeria zdjęć #3 JKR Ostrowski
Filmik z zawodów
Rozliczenie finansowe zawodów

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska